İphone 14 son zamanlarda insanların en çok merak ettikleri ve büyük bir ilgi ile bekledikleri telefon modellerinden biri. Özellikle iphone 14 çıkış tarihi halen belli olmaması sebebi ile kullanıcılar her geçen gün daha da sabırsızlanıyorlar. Genellikle gelişmiş özellikleri ve aynı zamanda tasarımı ile kullanıcılarından tam puan alan bu ürünler en çok tercih edilen telefon modellerinden biri. Bu sebeple insanlar her gün en ucuz iphone 14 ne kadar olacak veya fiyatlar belli mi gibi soruların yanıtlarını arıyorlar.

14 serisinin en ucuz modeli olan Apple iphone 14 modeli ABD’de 799 dolardan satışa sunulacak. Ancak diğer ülkeler için henüz kesin bir bilgi yok. Bu sebeple iphone 14 fiyatı ne kadar ve iPhone 14 Kıbrıs fiyatları ne kadar olacak gibi soruların yanıtları henüz yok. Bunun için ne kadar beklemek gerektiği de henüz belli olmadığı için 07 Eylül’de yapılacak tanıtım sonrasına adar sabretmek gerekiyor.  Daha önce ki iphone modellerinde olduğu gibi iphone 14 modelinde de oldukla gelişmiş özellikler yer alıyor. Birçok kaynakta yer alan iphone 14 inceleme sonuçlarına bakıldığı zaman bu konuda bilgiler bulunabilir. iPhone 14 teknik özellikleri genel olarak şu şekilde sıralanabilir;

  1. A15 bionic işlemci
  2. 1 inç 60 hz amoled ekran
  3. 12 + 12 mp arka kamera
  4. 12 mp ön kamera
  5. 6 gb ram
  6. 128 – 256 – 512 gb depolama alanı
  7. 3279 mah batarya
  8. Face ID
  9. İOS 16 işletim sistemi

iPhone 14 Hangi Özellikle İle Geliyor?

Alışılmış iphone tasarımı ile gelen ve aynı zamanda teknik özelliklerine bir önceki modellere bazı geliştirmeler yapılan iphone 14 modeli özellikle gelişmiş kamera özellikleri ile dikkatleri çekiyor. Her ne kadar henüz satışa sunulmasa da birçok kişi iPhone 14 KKTC fiyatı seçeneklerini merak ediyor. Ancak bu durum henüz belli olmadığı gibi aynı zamanda iphone 14 KKTC fiyatları da belli değil. Bu sebeple kullanıcıların yapmaları gereken şey tanıtımdan sonra ki günleri beklemektir.

Her yeni modeli büyük bir sabırsızlıkla bekleyen iphone kullanıcıları özellikle iphone 14 modeline ayrı bir ilgi gösteriyorlar. Çünkü eklenen yeni özellikler ile telefonun bir üst seviyeye çıktığı düşünülüyor. iPhone 14 satın al seçenekleri ile hizmet veren alışveriş siteleri de fiyatlar henüz belli olmadığı için şu an bu konuda hizmet verememektedirler. Ancak bu model satışa çıktığı zaman kullanıcılar iphone 14 taksit seçenekleri ile satın alma işlemlerini yapabilirler.

Kaynak: https://www.irismostore.com/blog/icerik/apple-eylul-ayinda-hangi-urunleri-tanitacak